Vizualizace exteriérů

 

… je zpracována zpravidla na základě projektové dokumentace. Ve většině případů postačí i studie, ale vhodnější je kompletní projekt. Na základě detailnějších podkladů lze objekt lépe a přesněji vymodelovat.
Díky vymodelování objektu je možné, si daleko lépe prostorově představit budoucí stavbu. Velký význam má také pro řešení vzhledu budovy – použití materiálů a barev.
Při vizualizaci lze také kombinovat i barevné a materiálové rozložení v několika variantách. Takže pokud stavebník ještě nemá představu, jaké barvy a materiály použít, tak zde je ideální možnost návrhu různých variant ještě předtím než začne stavět.
Postup je takový, že po odsouhlasení cenové nabídky a dodání potřebných podkladů začnu zpracovávat model. Po jeho vymodelování Vám průběžně zašlu jeho náhled k odsouhlasení. V této fázi je možné zvolit různé barevné a materiálové řešení. Pokud nemáte představu, zvolím barvy a použité materiály sám.
Po dalším odsouhlasení barev a použití materiálů začnu pracovat na finálním výstupu se stafáží (přilehlé okolí – stromy, tráva apod.) nebo následné umístění do fotografie skutečného stavu a dokončení celého díla.

Více aktuálních ukázek na mém FB profilu: https://www.facebook.com/VizualizaceStavebaNavrhyFasad/

 

Zpět na hlavní stránku